Copyright 2020 - Custom text here

SARADNJA GIMNAZIJE "SLOBODAN ŠKEROVIĆ" I "JEWISH DAY SCHOOL OF METROPOLITAN" FROM SEATTLE, USA.

Večeras su učenici I e1 prisustvovali uvodnom online času upoznavanja sa učenicima iz "Jewish Day School of Metropolitan" from Seattle, USA.

Na velikom platnu u školskoj biblioteci emitovan je direktni prenos iz Škole u Sijetlu, dok su njihovi učenici istovremeno pratili prenos iz naše škole. Ovaj zanimljivi čas posvećen specifičnostima obrazovanja u Crnoj Gori i USA, omiljenoj literaturi, muzici, filmu, hrani i praznicima podržali su profesori Nance Morris Adler, Gordana Vučinić i Igor Radulović. U opuštenoj atmosferi započeli smo saradnju među vršnjacima koja će, nadamo se, postati lijepa tradicija dvije škole. Časovi će biti održavani jednom mjesečno, a učenici će se unaprijed pripremati za najavljene teme koje će birati sami ili uz sugestiju profesora, saradnika u ovom projektu.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;