Copyright 2020 - Custom text here

VOLONTERI NA BOŽIĆNOM BAZARU

Oko 30 volontera Volonterskog klub Gimnazije, u subotu, 7. decembra, pružilo je podršku organizaciji Božićnog bazara u TC Delta City.

Volonteri su prodavali kupone za lutriju i pomagali na štandovima ambasada.

Međunarodni klub žena Crne Gore  organizovao je 11. diplomatski Božićni bazar, a prihod od bazara upućen je sljedećim institucijama i organizacijama: JU „Komanski most″ iz Podgorica, JPU „Eko bajka″ iz Pljevalja, NVO „Happy Paws″ iz Podgorice, Centru za obrazovanje i odgoj – „Don Boško″, Osnovnoj školi i dječjem vrtiću „Bajo Jojić″ iz Andrijevice, a dio je opredijeljen  i za Gimnaziju „Slobodan Škerović“ iz Podgorice.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;