UGLEDNI ČAS

Profesorica Ljiljana Batrićević je s učenicima IV-g odjeljenja realizovala ugledni čas na temu „Prokleta avlija Iva Andrića”.

Kroz više aktivnosti učenici su pokazali odlično poznavanje romana i Andrićeve poetike. Jedan dio časa je bio kreativnog tipa, gdje su učenici kroz recital, uz pratnju klavira, prikazali dio priče iz samog romana, oslanjajući se na kompoziciju koncentričnih krugova. Na samom kraju časa urađen je kviz za učenike IVa i IVk odjeljenja, koji su bili gosti na ovom času. Uglednom času prisustvovala je direktorica škole Zoja Bojanić-Lalović, zamjenica Biljana Đurišić, pedagogica Gordana Arsović, kao i kolege/koleginice iz Aktiva: Marko Spaić, Violeta Zečević, Aleksandra Raičević i Dragoljub Pajović.