Copyright 2019 - Custom text here

NAJBOLJI UČENICI NA KRAJU I KLASIFIKACIONOG PERIODA

Nastavničko vijeće je na sjednici održanoj na kraju prvog klasifikacionog perioda, verifikovalo najbolje učenike, koji se ovim putem javno i pohvaljuju:

 

„A” –  smjena

1-A

Iskra Klikovac

 

3-A

Sara Tadić

Omar Osmanagić

1-C

Mitar Jauković

 

3-C

Anastasija Zečević

1-E1

Božana Đurišić

 

3-E

David Vukićević

1-E2

Petar Abramović

Milica Đoković

 

3-G

Danilo Mihailović

Magdalena Ostojić

1-E3

Boris Pantović

 

3-I

Iva Mrdak

1-G

Milica Ašanin

 

3-K

Jovan Kašćelan

1-M

Luka Ristović

 

3-M

Rajna Mirković

Itana Radičević

1-K

Nastasja Gluščević

 

3-N

Jovana Krpović

1S1

Nemanja Durković

 

3-S1

Ana Tošić

2-A

Đorđe Ivanović

 

4-A

Anastasija Šofranac

Aleksandra Rajković

2-C

Katarina Kovačević,

Luka Šćepanović

 

4-C

Sofija Vujović

2-E1

Jovan Aleksić

 

4-E

Irina Karišik

Sunčica Sredanović

2-E2

Jovan Labudović

 

4-G

Milica Milović

Lucija Jovanović

2-G

Uroš Gluščević

Ana Mijušković

 

4-K

Helena Perović

Milica Vušanović

2-K

Ana Đurović

Andreja Živković

 

4-M

Dušan Subotić

2-M

Aleksandar Boljević

David Dedić

 

4-S1

Milica Krivokapić

2-S1

Marko Vučinić

 

 

 

 

„B” – smjena

1-B

Tina Boljević

 

2-O

Nađa Popović

1-D

Majda Lačević

 

2-S2

Maša Jovanović

Staša Jovanović

1-F

Emina Hambo

 

3-B

Anastasija Rovčanin

1-H

Maša Rovčanin

 

3-D

Milica Jovićević

1-I

Anđela Ćuković

Balša Tomović

 

3-F

Anastasija Femić

1-J

Andrea Lutovac

 

3-H

Mina Kapidžić

Tamara Varagić

1-L

Ivona Banović

Sofija Kaluđerović

 

3-J

Jelena Martinović

Anđela Olujić

1-N

Jovan Banjević

 

3-L

Hristina Jovović

1-S2

Jovana Kalezić

 

3-S2

Anđela Cupara

2-B

Sava Raičević

 

4-B

Aleksandra Dedović

Marija Ostojić

2-D

Aleksandra Marić

Nađa Novak

 

4-D

Andrijana Ašanin

2-F

Filip Zejak

Nina Račeta

 

4-F

Zlata Krasić

2-I

Ilija Bošković

Ksenija Božović

Lazar Božović

 

4-H

Filip Jovanović

Anđela Obradović

Nada Jovović

2-H

Sofija Stanišić

 

4-J

Milica Damjanović

2-J

Saša Krstović

 

4-i

Milica Rajčić

2-L

Tea Pješčić

 

4S2

Matija Bulatović

2-N

Lejla Husović

Nina Giljanović

Sonja Mališević

 

 

 

 

Upućujemo im iskrene čestitke na ostvarenom rezultatu sa željom da im svaki naredni klasifikacioni period u ovoj školi bude jednako uspješan.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;