Copyright 2020 - Custom text here

KOLEKTIVNI RODITELJSKI SASTANAK ZA ODJELJENJA PRVOG RAZREDA

U ponedjeljak, 9. septembra, održan je kolektivni roditeljski sastanak za odjeljenja prvog razreda  (u 17 h za B smjenu, u 18.30 h za A smjenu), u prisustvu direktorice, svih odjeljenjskih starješina i članova stručnih službi − pedagogica, psihološkinje, ICT koordinatora, pomoćnice i organizatorke nastave.

Direktorica je predstavila profesore, saradnike, uspješne učenike, školu, vannastavne aktivnosti, organizaciju nastave, specijalistička odjeljenja, mogućnost stipendiranja, međunarodnu saradnju, prostorne i tehničke kapacitete.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;