Copyright 2020 - Custom text here

VOLONTERI PODRŽALI DEVETU HUMANITARNU AKCIJU „PODIJELIMO, JER ZAJEDNO MOŽEMO VIŠE“

Prethodnu školsku godinu članovi Volonterskog kluba završili su učešćem u devetoj humanitarnoj akciji „Podijelimo, jer zajedno možemo više“ u organizaciji Udruženja Roditelji.

U periodu 22-31. avgusta 2019. godine, na dvije lokacije, volonteri su u popodnevnoj smjeni obavještavali i motivisali posjetioce TC „Delta city“ i „Naš diskont“ da doniraju školski pribor za djecu iz socijalno ugroženih porodica.

Nakon uspješno realizovane akcije, prikupljeno i donirano je 348 kompleta školskog pribora. Prikupljene donacije podijeljene su djeci koja su uključena u program podrške u učenju, koji Udruženje realizuje u Razvojnom centru, kao i djeci iz jednoroditeljskih i socijalno ugroženih porodica koj e se nalaze na evidenciji udruženja Roditelji.

 

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;