Copyright 2020 - Custom text here

EKIPA PRVE POMOĆI NA KAMPU U SUBOTICI

Šestočlana ekipa prve pomoći Gimnazije „Slobodan Škerović”: Maša Raičković, Ivan Radulović, Jovana Petričević, Maša Ivanović, Vladana Radulović i Andrija Puletić, koju predvodi profesor Miroslav Radulović, učestvuje na regionalnom kampu Crvenog krsta Subotice od 18. do 25. avgusta 2019. godine.

Na kampu učestvuju ekipe Crvenog krsta Podgorice, Subotice, Novog Sada, Niša, Kragujevca, Banjaluke i Ohrida, koji su kroz teoriju, prezentaciju, radionice i trenažne poligone usavršili svoje znanje prve pomoći.

Ljubazni domaćini su 23. avgusta organizovali obilazak znamenitosti Subotice i jezera Palić.

Radujemo se budućim susretima i druženju s drugarima iz Srbije, Vojvodine, Bosne i Hercegovine, Makedonije i Crne Gore.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;