Copyright 2019 - Custom text here

BORAVAK UČENIKA U KSANTENU

U okviru programa razmjene učenika s Gimnazijom u Ksantenu realizovana je uzvratna posjeta naših učenika.

Učenici su, s profesorima Tanjom Lučić i Filipom Jovićevićem, boravili u Njemačkoj u  periodu od 6. do 13. aprila.

Realizovane su brojne zanimljive aktivnosti: interaktivno upoznavanje Ksantena,  izlet u Keln i obilazak čuvene katedrale i Muzeja čokolade „Lindt“, posjeta Arheološkom parku koji potiče iz rimskog doba, sportske aktivnosti u kojima su naši učenici odmjerili snage sa svojim njemačkim vršnjacima u fudbalu, košarci i odbojci. Učenici su svakodnevno pohađali nastavu i radili na projektnim zadacima koje su predstavili posljednjeg dana boravka. Organizovano je i oproštajno druženje, lijepa prilika da se razmijene utisci o ovom korisnom i interesantnom iskustvu svih učesnika u razmjeni.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;