Copyright 2019 - Custom text here

USPJEŠNI GIMNAZIJALCI SPORTISTI

Učenici sportskih odjeljenja nastavljaju da nižu uspjehe.

Jelena Peruničić, Vasilije Peruničić i Andjela Rabrenović, učenici 2s2, odjeljenja osvojili su zlatne medalje na Državnom prvenstvu Crne Gore za pionire i juniore u tekvondou. Na istom takmičenju, Sara Arifović, 1b, osvojila je ekipno zlatnu medalju, pojedinačno srebro, a Filip Čavić, 1s2, osvojio je takođe zlatnu medalju.

Košarkaška juniorska reprezentacija Crne Gore, u kojoj su i naši učenici 3s2 Luka Živanović, Đorđije Marinović i Đoko Papić, osvojila je tradicionalni Šestoaprilski turnir u Sarajevu, pobjedom nad domaćom selekcijom 77:69 u posljednjem meču.
Čestitamo i želimo im puno uspjeha na narednim takmičenjima.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;