Copyright 2019 - Custom text here

ČAS KORELACIJE FIZIČKOG VASPITANJA I PRIRODNIH PREDMETA

Danas je u našoj školi održan čas korelacije iz fizičkog vaspitanja i sljedećih nastavnih predmeta: matematika, informatika, fizika, hemija i biologija.

Profesori Filip Jovićević i Nenad Knežević, s odjeljenjem matematičke gimnazije Im, u prisustvu profesora Virne Hadžiosmanović, Jasne Medojević, Ljiljane Vukadinović, Aleksandrine Babić i Nikole Bućkovića, prezentirali su pet zanimljivih tema. Prisutni učenici i profesori saznali su mnoge zanimljivosti i svojim pitanjima podsticali učenike da proširuju izlaganja. Direktorica Zoja Bojanić-Lalović i zamjenica Biljana Đurišić pružile su maksimalnu podršku za organizaciju ovakvih originalnih časova korelacije predmeta.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;