HUMANITARNA KAFA

Sociološka sekcija, u saradnji s Karavanom sreće, 1. februara organizovala je Humanitarnu kafu za liječenje djevojčice Nikoline Baltić iz Mojkovca koja boluje od tumora kostiju.

Učenici su imali priliku da u galeriji škole popiju kafu ili čaj i doniraju novac u humanitarne svrhe. Družili su se s profesorima i prisustvovali brojnim kreativnim „časovima”, koje su organizovali naši talentovani učenici.

Minea Kapidžić i Jakša Vlahović obogatili su atmosferu svojim muzičkim izvođenjem. Poetski dio su organizovale Đorđina Terzić i Ivona Popović. Natalija Vujošević i Valentina su im pokazale svoje origami vještine. David Pantović je objasnio vještinu sklapanja rubikove kocke. Dušan Ostojić je izvodio trikove s kartama.

Svi su svojim učešćem u ovoj akciji pokazali da posjeduju lijepu ljudsku osobinu ‒ humanost.