Copyright 2019 - Custom text here

NAJBOLJI UČENICI NA KRAJU II KLASIFIKACIONOG PERIODA

Nastavničko vijeće je na sjednici održanoj na kraju drugog klasifikacionog perioda, verifikovalo najbolje učenike, koji se ovim putem javno i pohvaljuju:

 

“A” –smjena

1-A

Ana Slavić

 

2-M

Ksenija Belada

1-C

Luka Šćepanović

 

2-S1

Eliana Mrkić

1-E1

Jovan Aleksić

 

3-A

Anastasija Šofranac

1-E2

Marija Ćetković

 

3-C

Sofija Vujović, Nevena Đuretić

1-G

Uroš  Gluščević

 

3-E

Irina Karišik, Mina Grebović

1-M

Aleksandar Boljević

 

3-G

Balša Božović, Milica Milović

1-K

Andreja Živković

 

3-K

Helena Perović, Anđa Ralević, Milica Vušanović, Jana Petričević

1S1

Jovan Dašić

 

3-M

Dušan Subotić, Nemanja Dragišić

2-A

Sara Tadić

 

3-S1

Milica Krivokapić

2-C

Danijela Popović, Petar Vukotić

 

4-A

Vuk Slavić, Selma Hrapović, Nikolina Boljević, Ivona Lazarević

2-E

Dimitrije Perović

 

4-C

Dženana Đurković

2-G

Damjan Lalović

 

4-E

Marko Šušić, Irma  Jarović, Aleksa Petković

2-I

Iva Mrdak, Anastasija Milikić

 

4-G

Kristina Kavarić

2-K

Jovan Kašćelan, Ksenija Vidaković

 

4-I

Irena Laković, Anastasija Živković

2N

Jovana Krpović, Anja Radulović

 

4-K

Tara Serhatlić

“B” – smjena

1-B

Sava Raičević

 

2-L

Hristina Jovović

1-D

Aleksandra Marić

 

2-S2

Lana  Savović

1-F

Darja Miljanić, Filip Zejak

 

3-B

Aleksandra Dedović, Marija Ostojić

1-H

Đorđe Irić, Mia Radović

 

3-D

Andrijana Ašanin, Katarina Danilović

1-I

Lazar Božović, Ksenija Božović

 

3-F

Ana Kažić, Zlata Krasić

1-J

Lana Cicmil, Saša Krstović

 

3-H

Nada Jovović

1-L

Neda Gačić

 

3-I

Milica Rajčić

1-N

Sonja Mališić, Andrijana Božović

 

3-J

Milica Damjanović, Aleksandra Leković

1-O

Lara Aligrudić

 

3-S2

Andrija Filipović, Matija Filipović

1-S2

Staša Jovanović

 

4-B

Nina Đukanović, Marijana Kraljević

2-B

Balša Mišurović, Anastasija Rovčanin

 

4-D

Milica Sošić

2-D

Anđela Jokić, Milica Jovićević

 

4-F

Filip Radović, Đorđe Krstajić

2-F

Tijana Popadić

 

4-H

Aleksandra Lutovac, Lara Petrović, Ela Poleksić

2-H

Tamara Varagić

 

4-J

Jelena Ćuković, Vladimir Lakovič

2-J

Jelena Martinović, Naida Bučan

 

4-L

Ksenija Bošković

 

 

Upućujemo im iskrene čestitke na ostvarenom rezultatu sa željom da im svaki naredni klasifikacioni period u ovoj školi bude jednako uspješan.

 

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;