Copyright 2019 - Custom text here

SVEČANA DODJELA MEDALJA NAŠIM SPORTISTIMA

Danas su naši učenici i nastavnici prisustvovali svečanoj dodjeli medalja na uspješno završenom opštinskom takmičenju.

U jakoj konkurenciji naša škola osvojila je najviše medalja − sedam zlatnih i jednu srebrnu medalju. Prva mjesta: odbojka (muška i ženska konkurencija), košarka (muška konkurencija), rukomet (ženska konkurencija), stoni tenis, karate i tenis. Drugo mjesto: rukomet (muška konkurencija). Čestitamo učenicima na ovom velikom uspjehu. Čestitamo i profesorima mentorima:  Aleksandri Ražnatović, Mirjani Vujošević, Željku Miliću, Marku Garčeviću, Marku Rajkoviću, Nenadu Kneževiću, Filipu Jovićeviću, Miroslavu Raduloviću, Mariji Mitrović, Nebojši Damjanoviću, Žarku Markušu i Aleksandru Gošoviću.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;