Copyright 2019 - Custom text here

ODRŽANE KONSULTACIJE O APLIKACIJAMA ZA STUDIJE U INOSTRANSTVU

Predstavnici Organizacije crnogorskih studenata u inostranstvu (OCSI) održali su 4. septembra konsultacije o mogućnostima studiranja u inostranstvu.

Bivši učenici Gimnazije Aleksandar Jaćimović, Jovan Jovančević i Katarina Martinović govorili su sadašnjim gimnazijalcima o svojim iskustvima školovanja u inostranstvu. Uputili su ih u proces izbora studijskog programa, apliciranja i mogućnosti za stipendiranje. Istakli su podršku koju u ovom dijelu mogu pružiti članovi ove organizacije, koja okuplja veliki broj studenata na različitim programima visokog obrazovanja u inostranstvu.

Takođe, Aleksandar Jaćimović, kao predsjednik Fondacije Visin, predstavio je agendu Fondacije za 2018/19. godinu.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;