Copyright 2019 - Custom text here

UČEŠĆE NA SARAJEVO FILM FESTIVALU

Zahvaljujući saradnji s omladinskim NVO, konkretno Omladinskom inicijativom za ljudska prava u Crnoj Gori, Volonterski klub Gimnazije ovog ljeta imao je predstavnicu na Sarajevo Film festivalu.

Minea Kapidžić boravila je u Sarajevu tokom trajanja festivala, gledajući svjetske premijere vtlo kvalitetnih filmova. Većina njih bila je dokumentarnog karaktera, a poslije projekcija vođeni su razgovori s režiserima i producentima, kao i diskusije o različitim intrigantnim pitanjima s kojima se mnogi od nas suočavaju. Takođe, ovo je bila prilika da se upozna s nekim od protagonista, ali i da, zahvaljujući aktivnom učešću, dobije šansu da moderira panel diskusijom o Doku Uglu s filmskim ekipama.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;