Copyright 2019 - Custom text here

PODGORIČKI GIMNAZIJALCI OSVIJILI MEDALJE NA ŠESTOM KUPU MATEMATIČKE GIMNAZIJE

Učenici Matematičke gimnazije Ksenija Belada, Kosta Vukićević, Nikolina Lalić i Nađa Stojanović, s profesorom Božom Bakovićem, učestvovali su na Šestom kupu matematičke gimnazije u Beogradu, koje je od 26. juna okupilo takmičare iz 12 zemalja. Učenici Gimnazije „Slobodan Škerović” iz Podgorice ostvarili su značajne rezultate. Kosta Vukićević osvojio je zlatnu medalju iz matematike i bronzanu iz programiranja, a Nikolina Lalić osvojila je bronzu iz matematike

Iskreno čestitamo svim učenicima i njihovom mentoru na izuzetnim rezultatima.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;