Copyright 2019 - Custom text here

DAN NAJBOLJIH

U srijedu su uručene diplome najboljim gimnazijalcima i gimnazijalkama: dobitnicima diplome „Luča“, pobjednicima na državnim takmičenjima i njihovim profesorima – mentorima.

Brojne generacije učenika sticale su duhovnost, čovječnost, znanje i obrazovanje baš u našem zdanju. Ove neprolazne vrijednosti karakterišu i ovu generaciju maturanata, koja je donijala brojna odličja s takmičenja u državi i region. Matematika, biologija, fizika, hemija, strani jezici, dramske izvedbe, recitovanje, literarno stvaralaštvo, sve su ovo oblasti u kojoj su osvajali medalje i priznanja. Ponosni smo na njih.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;