Copyright 2020 - Custom text here

DAN SIGURNOG INTERNETA

Volonterski klub Gimnazije „Slobodan Škerović“ u utorak, 11. februara, obilježiće Dan sigurnog interneta, petu godinu zaredom.

Tog dana planirana je panel diskusija „Zajedno za bolji internet“ u okviru koga će nastavnici i učenici govoriti o svojim iskustvima u promovisanju boljeg interneta i prilikama koje se nude na internetu i koje oni koriste. Gosti panel diskusije su  profesorice Ivona Adžić i Jasna Medojević, učenica II razreda − Andreja Živković, i Marko Milikić, bivši učenik Gimnazije. Panel diskusija će se održati u 13 sati u biblioteci Gimnazije „Slobodan Škerović“.

Vršnjački edukatori − članovi Volonterskog kluba održaće vršnjačke radionice za učenike devet osnovnih škola u Podgorici i Tuzima na temu sigurnog i odgovornog korišćenja interneta.