PRIJAVA ZA PRIPREMNU NASTAVU

Učenici I, II i III razreda koji polažu popravni ispit/e u avgustovskom roku, mogu se prijaviti za pripremnu nastavu koju Gimnazija „Slobodan Škerović“ organizuje i ove godine.

Pripremna nastava se organizuje iz sljedećih predmeta: crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost, hemija, matematika, geometrija, analiza sa algebrom, fizika, engleski i francuski jezik. Realizovaće se u periodu 12-20. avgust, a izvodiće je angažovani predmetni profesori.

Za prijavu je potrebno poslati e-mail na adresu Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. koji uključuje sljedeće podatke: ime i prezime učenika, razred i odjeljenje i predmet za čiju pripremu se prijavljuje. Prijavu je potrebno poslati do petka, 9. avgusta.