Copyright 2019 - Custom text here

OBAVJEŠTENJE - DEBATNI KLUB EKONOMSKOG FAKULTETA

Debatni klub Ekonomskog fakulteta raspisuje konkurs za devet zainteresovanih učenika naše škole da se priključe projektu  „Business Lab“, koji se organizuje na Ekonomskom fakultetu u periodu od 15.aprila do 22. aprila.

Projekat „Business Lab“ sastoji se od četiri radionice u okviru kojih će srednjoškolci imati priliku da čuju predavanja uspješnih crnogorskih preduzetnika o pisanju biznis plana, pregovaranju, ali i o poslovnoj komunikaciji. Na posljednjoj radionici učenici će pokazati znanja koja su usvojili, te timski izlagati svoju ideju.

Svi zainteresovani učenici mogu se prijaviti u kancelariji Pedagoško-psihološke službe ili na mejl Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli..

 

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;