Copyright 2019 - Custom text here

OMLADINSKI KLUB

U toku ove sedmice planiraju se sljedeća dešavanja u Omladinskom klubu:

* Radionica 3D štampe i modelovanja na kojoj će učenici imati priliku da se neposredno upoznaju s procesom modelovanja (program 3D Max) u svrhu izrade predmeta na 3D štampaču (Ulitmaker) u ponedjeljak, 22. oktobra, s početkom u 18,30 sati.

* Prezentacija Univerziteta Njujork u Abu Dabiju (NYUAD) koji je raspisao konkurs za studente iz čitavog svijeta, kao i mogućnost dobijanja stipendija. Rok za prijavu je 1. januar 2019. godine. Na Univerzitetu je moguće upisati veliki broj različitih studijskih programa: umjetnost i humanističke nauke, inženjerstvo, prirodne nauke i multidisciplinarne nauke. Svoja iskustva podijeliće naš bivši učenik, Jovan Jovančević, u utorak 23. oktobra, s početkom u 14 sati.

* Filmska sekcija organizuje projekciju filma u četvrtak 25. oktobra, s početkom u 19.15 sati.

Dobro došli u Omladinski klub.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;