Copyright 2019 - Custom text here

OBAVJEŠTENJE

Poštovani učenici, Tim za talentovane učenike planirao je oslikavanja Dnevnog centra. Prostor je namijenjen vama i želimo da vas u što većem broju uključimo u osmišljvanje njegovog izgleda.

Kako bismo ispratili ovogodišnje aktivnosti Tima, prihvaćena tema oslikavanja je „zvuk“.

Molimo sve zainteresovane učenike koji imaju ideju na koji način bi prostorija mogla da se oslika i žele da učestvuju u ovom projektu da nam se jave s gotovim prijedlogom na mejl Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.. Dok budete realizovali svoju ideju, molimo vas da osim vizuelnog identiteta obratite pažnju na temu, kao i na poruku koju želite da prenesete vršnjacima.

O izboru najboljeg rješenja odlučivaće komisija koja će biti sastavljena od naših profesora.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;