Copyright 2019 - Custom text here

Konsultacije o aplikacijama za studije u inostranstvu

Pedagoško-psihološka služba, u saradnji s Organizacijom crnogorskih studenata u inostranstvu (OCSI), organizuje prezentaciju planirane agende Fondacije Visin za 2018/19. godinu, kao i predstavljanje idejne mape za kreiranje stipendijskog fonda za crnogorske studente koji namjeravaju studirati na inostranim programima visokog obrazovanja.

Prezentacija se organizuje u utorak, 4. septembra, s početkom u 10 sati (galerija Škole).

Fondacija Visin je mlada organizacija, sastavljena od alumnista OCSI, koji su se okupili da zajedno rade na dugoročnom uspostavljanju „ulitmativnog‟ programa stipendiranja za najtalentovanije crnogorske studente.Glavni cilj Fondacije je kreranje održivog, prestižnog stipendijskog programa, s kapacitetom da rano identifikuje i pravovremeno kanališe ambicije najtalentovanijih mladih Crne Gore na najkompetitivnije programe visokog obrazovanja, centre za usavršavanje i akademije u svijetu. 

 

https://www.facebook.com/events/231511517538653/

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;