Copyright 2018 - Custom text here

POPRAVNI I VANREDNI ISPITI – AVGUST, 2018. godine

PISMENI DIO (22. AVGUST 2018. GODINE)

7:30 – 9:00  Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost (I, II i III razred, učionica br. 19)

7:30 – 9:00 Francuski jezik (II i IIIrazred, učionica br. 20)

9:30 – 11:00  Matematika

  • I razred, učionica br. 20
  • II razred, učionica br. 19
  • III- a,c,e,g, učionica br. 21
  • III – k,b,d,h, učionica br. 22
  • III-f,j,l, učionica br. 23

9:30 – 11:00 Latinski jezik (III razred, učionica br. 25)

11:30 – 13:00 Engleski jezik

  • I razred, učionica br. 19
  • II razred, učionica br. 20
  • III razred, učionica br. 21

13:30 – 15:00    Fizika

  • I i II razred, učionica br. 19
  • III razred, učionica br. 20

 

USMENI DIO

 

VANREDNI ISPITI

U dogovoru sa predsjednikom ispitne komisije

 

POPRAVNI ISPITI

 

Četvrtak - 23. AVGUST 2018.GODINE

 

CRNOGORSKI-SRPSKI, BOSANSKI, HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

  •  Marković Ilija, Šarčević Aleksa 1c – od 7:30 do 8:00 sati (uč.br.19)
  •  Marković Vasilije, Jovanović Lazar, Svičević Pavle 1s1- od 7:30 do 8:15 sati (uč.br.20)
  •  Tabaš Vito 2e –od 8:00 do 8:15 (uč.br.19)
  •  Vukotić Milan 1s2 – od 7:45 do 8:00 sati (uč.br.22)
  •  Sekulović Luka, Krivokapić Nikola, Vujović Katarina, Jovović Balša 3d – od 8:00 do 9:00 (uč.br.21)
  •  Mićković Janko 3h – od 9:30 do 9:45 sati (uč.br.21)
  •  Gogić Marija, Medojević Katarina 3f- od 9:00 do 9:30 sati (uč.br.21)
  •  Marović Balša, Vujović Luka 3j – od 9:45 do 10:15 sati (uč.br.21)

 

ISTORIJA

  • Svičević Pavle 1s1 – od 8:15 do 8:30 sati (uč.br.20)
  • Laković Savo, Marjanović Andrea 3c – od 8:30 do 9:00 (uč.br.19)
  •  Bulatović Stefan 3e – od 9:00 do 9:15 sati (uč.br.19)
  •  Šaban Ivan, Ilić Milovan 3g – od 7:30 do 8:00 (uč.br.21)
  •  Ralević Jovan 1b – od 8:45 do 9:00 sati (uč.br.20)
  •  Golubović Nikolina 1s2 – od 8:30 do 8:45 sati (uč.br.20)

 

Petak - 24. AVGUST 2018.GODINE

 

HEMIJA

  •  Vukotić Milan, Obradović Bogdan 1s2 – 8:30 do 9:00 sati (uč.br.23)

 

MATEMATIKA

  • Obradović Bogdan, Vukotić Milan 1s2 – od 9:00 do 9:30 sati (uč.br.23)

 

FIZIKA

  • Džaferović Katarina, Burić Balša 1s1 – od 7:30 do 8:00 sati (uč.br.19)
  • Tabaš Vito 2e - od 8:00 do 8:15 sati (uč.br.19)
  • Sekulović Nikola 2g - od 8:15 do 8:30 sati (uč.br.20)
  • Mihailović Viktor, Tatar Tatjana 2s1 – od 8:30 do 9:00 sati (uč.br.20)
  • Bojović Irina, Stajkić Luka 3a – od 10:00 do 10:30 sati (uč.br.20)
  • Mićović Maša 3c – od 8:15 do 8:30 sati (uč.br.19)
  • Bulatović Stefan, Ivanović Božina 3e – od 8:30 do 9:00 sati (uč.br.19)
  • Ilić Kristina 3i – od 10:00 do 10:15 sati (uč.br.21)
  • Radonjić Marko 3k- od 9:00 do 9:15 sati (uč.br.19)
  • Šćepanović Matija, Ralević Jovan 1b – od 9:00 do 9:30 sati (uč.br.20)
  • Račić Matija, Živanović Lazar 2s2- od 9:30 do 10:00 sati (uč.br.20)
  • Mićković Jovan 3h – od 10:15 do 10:30 sati (uč.br.21)
  • Adrović Ema, Ivančević Ivana, Marović Balša, Vujović Luka, Ujkić Leontina, Vuksanović Miloš, Vukotić Katarina 3j – od 10:30 do 12:15 sati (uč.br.21)

 

LATINSKI JEZIK

  • Brnović Filip, Vukašinović Danica, Hajduković Filip, Vuksanović Filip 3i – od 9:00 do 10:00 sati (uč.br.21)

 

FRANCUSKI JEZIK

  • Pavićević Balša, Sekulović Nikola 2g – od 7:30 do 8:00 sati (uč.br.20)
  • Brnović Filip, Hajduković Filip, Ilić Kristina, Vuksanović Filip, 3i – od 8:00 do 9:00 sati (uč.br.21)
  • Ilić Balša 3b – od 9:00 do 9:15 sati (uč.br.22)

 

Ponedjeljak - 27. AVGUST 2018. GODINE

 

HEMIJA

  • Šarčević Aleksa 1c – od 7:30 do 7:45 sati (uč.br. 22)
  • Ivanović Petar, Guberinić Dijana 1n – od 9:15 do 9:45 sati (uč.br. 26)
  • Burić Balša, Jovanović Lazar 1s1 – od 9:45 do 10:15 sati (uč.br. 26)
  • Mijušković Kristina, Ivanović Katarina 2a – do 10:00 do 10:30 sati (uč.br. 23)
  • Bukilić Jovana 2c – od 9:30 do 9:45 sati (uč.br. 28)
  • Ilić Milovan 3g - od 10:15 do 10:30 sati (uč.br. 26)
  • Grujić Filip, Lečić Andrijana, Lucević Jasmina, Radonjić Marko 3k – od 11:45 do 12:45 sati  uč.br. 25)
  • Šćepanović Matija, Ralević Jovan 1b – od 10:30 do 11:00 sati (uč.br. 23)
  • Tošić Dario- od 11:00 do 11:15 sati (uč.br. 23)
  • Račić Matija, Živanović Lazar 2s2 – od 14:00 do 14:30 sati (uč.br.25)
  • Malević Sabina, Popović Aleksa, Milić Una, Radonjić Mirjana, Vujačić Nađa 2f – od 12:45 do 13: 45 sati (uč.br. 25)
  • Jovanović Sara 3d, Krivokapić Nikola 3d, Jovović Balša  3d – od 14:30 do 15:15 sati (uč.br. 25)
  • Mićković Janko 3h – od 8:45 do 9:00 sati (uč.br. 25)
  • Ujkić Leontina, Vukotić Katarina, Vuksanović Miloš 3j – od 8:00 do 8:45 sati (uč.br. 28)

 

ENGLESKI JEZIK

  • Svičević Pavle 1s1 – od 8:00 do 8:15 sati (uč.br.22)
  • Ivanović Katarina, Mijušković Kristina 2a – od 8:45 do 9:15 sati (uč.br.23)
  • Pejović Milovan, Tošić Dario, Golubović Nikolina 1s2 – od 9:15 do 10:00 sati (uč.br.25)
  • Babić Nedeljko, Brković Boško, Tatar Tatjana 2s1 – od 9:15 do 10:00 sati (uč.br.23)
  • Marjanović Andrea 3c – od 8:00 da 8:15 sati (uč.br.25)
  • Račić Matija, Živanović Lazar 2s2 od 8:00 do 8:30 sati (uč.br.26)
  • Popović Aleksa 2f – od 8:15 do 8:30 sati (uč.br.25)
  • Kojović Stefan 2j – od 8:30 do 8:45 sati (uč.br.25)
  • Belojević Jovana, Šofranac Bojana, Vučinić Boško 3d – od 11:45 do 12:30 sati (uč.br.19)  
  • Krstajić Marica, Pejović Balša , Ilić Balša 3b – od 10:15 do 11:00 sati (uč.br.22)
  • Asanović Anastasija, Popović Miodrag , Medojević Katarina 3f – od 8:30 do 9:15 (uč.br.26)

 

MATEMATIKA

  • Petrović Iva 1g – od 7:30 do 7:45 sati (uč.br.19)
  • Bulajić Anastasija 1i – od 7:30 do 7:45 sati (uč.br.20)
  • Guberinić Dijana 1n- od 7:30 do 7:45 sati (uč.br.21)
  • Jovanović Lazar 1s1 - od 7:45 do 8:00 sati  (uč.br.19)
  • Ivanović Katarina, Mićović Mina, Mijušković Kristina, Čakmak B. Mert 2a – od 7:45 do 8:45 sati (uč.br.20)
  • Burzanović Nikola, Bukilić Jovana, Šuković Danilo 2c- od 8:45 do 9:30 sati (uč.br.20)
  • Tabaš Vito 2e – od 8:00 do 8:15 sati (uč.br.19)
  • Stijepović Vladimir 2m – od 7:45 do 8:00 sati (uč.br.21)
  • Bojović Irina 3a – od 8:00 do 8:15 sati (uč.br.21)
  • Bulatović Filip, Drobnjak Klara, Laković Savo, Mićović Maša, Tatalović Olivera, Vukašinović Anastasija, Marjanović Andrea 3c – od 8:15 do 10:00 sati (uč.br.21)
  • Adžić Maša 3e, Bulatović Nemanja 3e, Delibašić Maša 3e, Bulatović Stefan 3e, Ivanović Božina 3e – od 8:15 do 9:30 sati (uč.br.19)
  • Ilić Milovan 3g – od 9:30 do 9:45 sati (uč.br.19)
  • Aligrudić Ksenija, Bukilić Jovan, Lucević Jasmina, Mugoša Vuk, Nikolić Nina, Šuškavčević Miloš, Tmušić Mladen, Radonjić Marko, Lečić Andrijana 3k – od 9:30 do 11:45 sati (uč.br.20)
  • Šćepanović Matija 1b – od 7:45 do 8:00 sati (uč.br.22)
  • Tošić Dario, Golubović Nikolina 1s2 – od 10:00 do 10:30 sati (uč.br.21)
  • Škrijelj Aida 1l – od 11:00 do 11:15 sati (uč.br.21)
  • Vujošević Ivan 2b – od 9:45 do 10:00 sati (uč.br.19)
  • Radičević Sergej, Vučinić Ksenija 2i- od 10:00 do 10:30 sati (uč.br.19)
  • Bujišić Savina, Hodžić Andrea, Kojović Stefan, Kaluđerović Ilija, Šćepanović Anđela 2j - od 8:45 do 10:00 sati (uč.br.22)
  • Pejović Balša, Ilić Balša 3b – od 11:45 do 12:15 sati (uč.br.20)
  • Šofranac Bojana, Jovović Balša 3d – od 11:15 do 11:45 sati (uč.br.21)
  • Marković Anđela, Popović Miodrag, Medojević Katarina, Gogić Marija 3f – od 7:45 do 8:45 sati (uč.br.23)
  • Mićković Janko 3h – od 7:30 do 7:45 sati (uč.br.23)
  • Ivančević Ivana, Marović Balša, Odalović Sara, Vujović Luka, Ujkić Leontina, Abdović Amir, Vukotić Katarina, Vuksanović Miloš 3j – od 11:45 do 13:30 sati (uč.br.21)

 

  • Nakić Luka, Popović Branko, Ulićević Una, Brković Balša 3l – od 12:15 do 13:15 sati ( uč.br.20)
f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;