Copyright 2018 - Custom text here

PRIJAVA ZA PRIPREMNU NASTAVU

Učenici I, II i III razreda koji polažu popravni/e ispit/e u avgustovskom roku mogu se prijaviti za pripremnu nastavu koju Gimnazija „Slobodan Škerović“ organizuje i ove godine.

Pripremna nastava organizuje se iz sljedećih predmeta: crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost, hemija, matematika, fizika, engleski jezik, francuski jezik i latinski jezik. Realizovaće se u periodu 13-21. avgusta, a izvodiće je angažovani predmetni profesori.

Prijavu je potrebno poslati do petka, 10. avgusta, na e-mail adresu Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. sa sljedećim podacima: ime i prezime učenika, razred i odjeljenje i predmet za čiju pripremu se prijavljuje.

f t g