Copyright 2019 - Custom text here

OBAVJEŠTENJE

U saradnji s Volonterskim klubom Gimnazije, predstavnici NVO Volonteri2019 održaće prezentaciju zainteresovanim učenicima o mogućnostima uključivanja u rad ove NVO kroz volontiranje na različitim sportskim dešavanjima. Prezentacija se organizuje u Omladinskom klubu Gimnazije s početkom u 13 sati.

NVO Volonteri je organizacija koja ima za cilj formiranje sportskog volonterskog servisa, a glavni zadatak do 2019. godine je regrutacija i obuka 500 volontera za potrebe Igara malih zemalja Evrope, multisportskog takmičenja olimpijskog karaktera, čiji je organizator Crnogorski olimpijski komitet, a koje se održavaju sledeće godine od 27. maja do 1.juna. Kako se 26. maja u Budvi održava događaj “Godinu dana prije”, gdje će biti otkrivanje totema koji će odbrojavati 365 dana do početka Igara malih zemalja Evrope, predstaviće i mogućnosti za uključivanje u organizaciju ovog događaja.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;