Copyright 2019 - Custom text here

OVORENA VRATA

Nakon javnih časova za roditelje i predstavljanja na Sajmu knjiga i obrazovanja, Gimnazija „Slobodan Škerović“ otvoriće vrata i za sve učenike 9. razreda, njihove nastavnike i roditelje u petak, 18. maja 2018. godine, u Biblioteci škole u periodu od 18 do 19 sati.

U tom periodu svi posjetioci će moći da se upoznaju s načinom organizacije nastave, obrazovnim profilima, ali i vannastavnim aktivnostima u Školi. U pratnji naših profesora, imaće priliku da obiđu kabinete i učionice, fiskulturnu salu, biblioteku, kako bi shvatili princip organizacije nastave u školi. Kroz organizovan razgovor s profesorima i učenicima svih obrazovnih profila (opšte gimnazije i specijalističkih odjeljenja), budući učenici dobiće sve relevantne informacije, odgovore na konkretna pitanja i razriješiti svoje dileme, te tako učvrstiti odluku da Gimnazija bude njihov izbor.

Ovo je istovremeno prilika za sve učenike 9. razreda osnovnih škola, njihove roditelje i nastavnike da se informišu o uslovima upisa učenika u prvi razred školske 2018/2019. godine.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;