Copyright 2019 - Custom text here

PROMOCIJA GIMNAZIJE „SLOBODAN ŠKEROVIĆ“ NA SAJMU KNJIGE

U srijedu, 9. maja u 17 sati, Gimnazija „Slobodan Škerović“ organizuje panel na Sajmu knjiga  pod nazivom Šta Gimnazija pruža.

U panelu će učestvovati direktorica Zoja Bojanić – Lalović i bivši učenici Radosav Babić, pomoćnik ministra ekonomije, Andrija Klikovac, student Univerziteta u Rimu i Dušan Kovačević, glumac. Zajedno sa sadašnjim učenicima Gimnazije oni će razgovarati o mogućnostima koje pruža Gimnazija, kako u kvalitetnom izvođenju nastave tako i kroz veliki broj vannastavnih aktivnosti, kojima se razvijaju učeničke kompetencije i vrline.

Moderator panela je maturant Andrej Vukčević.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;