Copyright 2020 - Custom text here

OBAVJEŠTENJE

Poštovani učenici i roditelji,

U primarnom fokusu Pedagoško-psihološke službe svake škole je učenik i njegov nesmetan rast i razvoj. Pedagog i psiholog škole su tu da učenicima pruže podršku i pomoć u učenju, vladanju, odnosu s vršnjacima, roditeljima, nastavnicima, u savladavanju različitih emocionalnih poteškoća. Zato smo pripremili ONLAJN PODRŠKU kako bismo vam pomogli u suočavanju sa svim izazovima s kojima se susrećete tokom vremena izolacije i nastave na daljinu.

Pedagoško-psihološka služba naše škole vrši savjetodavni rad i s roditeljima i nastavnicima u cilju preovladavanja različitih poteškoća s kojima se suočavate u ovoj zahtjevnoj situaciji.

Adrese za onlajn podršku su: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. ili putem školske e-platforme (gimnazijapg.me/e-ucenje) u okviru kursa Pedagoško-psihološka služba (Savjetodavni  rad i podrška).

Tu smo da vam pomognemo!