Copyright 2019 - Custom text here

OBILJEŽEN USPJEH ŠK „PROSVJETA“

U utorak, 6. novembra, u biblioteci Gimnazije obilježen je ulazak ŠK „Prosvjeta“ u Premijer ligu Crne Gore.

Prisutne je pozdravila direktorica Gimnazije Zoja Bojanić-Lalović, a zatim je o uspjehu ŠK „Prosvjeta“ govorio Slobodan Savović, predsjednik Opštinskog odbora Sindikata i predsjednik Šahovskog kluba prosvjetnih radnika. Ministar prosvjete Damir Šehović naglasio je da je Ministarstvo prosvjete uvijek spremno da podrži ovakve i slične inicijative koje afirmišu prosvjetnu struku u Crnoj Gori. On je istakao i entuzijazam prvotimaca, koji u svojim matičnim školama, kroz šahovske sekcije, otkrivaju učenicima ljepotu drevne igre na 64 polja.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;